Regionalne i Towarzyskie Zawody Jeździeckie organizowane od lat przez Klub Jeździecki Sokół Damasławek, to wydarzenie gwarantujące wiele emocji i niepowtarzalnych wrażeń.

Tradycyjnie w okresie letnim na terenie damasławskiego kompleksu sportowego pojawią się wyborowi jeźdźcy i piękne konie nie tylko z regionu. W imprezie uczestniczą zawsze hodowcy i mistrzowie w jeździectwie z całego kraju. Imprezie, organizowanej w dniach od 08-09.08 towarzyszy rozgrywany  Memoriał Angeliki Jach,  ku czci przedwcześnie zmarłej wspaniałej zawodniczki miejscowego klubu, która wracając do domu z treningu tuż przed zawodami uległa śmiertelnemu wypadkowi samochodowemu. W programie ponadto pokaz kaskaderski „Konie w ogniu”, czy pony games, czyli dzieciaki na kucach oraz pokaz kaskaderki konnej.

PBS w Wągrowcu w ramach jeździeckiego święta obecny był na imprezie  w podwójnej roli, jako sponsor głównej nagrody dla najmłodszego jeźdźca oraz jako wystawca. Tradycją  staje się fundowanie kart przedpłaconych dla zwycięzców konkursów i tym razem nagroda trafiła w ręce młodej osoby z terenu działania Banku. Z kolei stoisko reklamowe Banku przyciągało uwagę nie tylko dzieci kolorowymi  balonikami i słodkościami, ale przede wszystkim rodziców, którzy myślą  już pomału o wyprawce szkolnej dla swoich pociech. Zainteresowanym rodzicom pomocą służyły pracownice PBS w Wągrowcu Oddział w Damasławku. W tle wyróżniał się balon banku, gdzie eksponowane było logo PBS w Wągrowcu i Grupy SGB.