Dodatkowe środki, z których korzystasz, kiedy potrzebujesz?

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy idealne rozwiązanie – ofertę promocyjną kredytu odnawialnego w rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym!

  • okres kredytowania do 12 miesięcy
  • maksymalna kwota do 10.000 zł bez zaświadczeń o dochodach
  • oprocentowanie stałe na poziomie 12%
  • prowizja 0%

O szczegóły promocji pytaj w placówkach Banku

Reprezentatywny przykład dla kredytu odnawialnego w ROR:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,55 %. Całkowita kwota kredytu odnawialnego w ROR (bez kredytowanych kosztów) wynosi 10 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 11 268,72 zł, oprocentowanie stałe 12% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1 268,72 zł w tym odsetki 1 196,72 zł, koszt prowadzenia rachunku ROR 12,00 zł, koszty karty płatniczej 60,00 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 19.09.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie przy założeniu, że: kredytobiorca posiada „Konto TAK!” wraz z kartą płatniczą. Do obliczenia powyższych parametrów przyjęto, że limit został wykorzystany w całości, w okresie 12 miesięcy. Dostępność produktu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej.

 

Niniejsza informacja nie jest ofertą handlową w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego, a podane ceny mają charakter wyłącznie informacyjny, nie są prawnie wiążące dla stron, do momentu podpisania przez nie stosownej umowy w zakresie informacji zawartych w niniejszym dokumencie. Niniejszy dokument nie powoduje powstania pomiędzy stronami wzajemnych zobowiązań ani realizacji jakichkolwiek należności.

 

Propozycja została przygotowana na podstawie informacji o Kliencie, które Bank posiadał na dzień jej sporządzenia w swoich bazach. Kredyt może zostać przyznany na innych warunkach niż proponowane lub nie zostać udzielony.

 

Z propozycji do 10 000,00 zł można skorzystać bez zaświadczeń o dochodach. Maksymalna wysokość kredytu odnawialnego w ROR  na wyżej wymienionych warunkach wynosi 10 000,00 zł, jednak nie więcej niż 2-krotność dochodów miesięcznych netto w wnioskodawcy przyjętych w ocenie zdolności kredytowej, które są przekazywane na ROR klienta w Banku.