Polecamy ubezpieczenia dla młodych:

Oferta Ubezpieczenia

Concordia Auto

Ubezpieczenie Auto

 

Concordia Auto to pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, chroniący samochód, jego kierowcę i pasażerów. Ubezpieczenie Auto Casco zapewnia pokrycie kosztów jego naprawy w razie uszkodzenia oraz umożliwia zakup nowego samochodu w razie kradzieży. Dzięki ubezpieczeniu Auto Assistance uzyskasz pomoc w razie wypadku lub awarii pojazdu.

W ramach Concordia Auto możesz również wykupić ubezpieczenie Ochrony Prawnej oraz ubezpieczenie NNW dla kierowcy i pasażerów.

Concordia Plus

Ubezpieczenie Concordia Plus

 

Concordia Plus to pakiet ubezpieczeń majątkowych, chroniący Twój dom, mieszkanie od najczęściej występujących zdarzeń, takich jak: pożar, zalanie czy kradzież. Dzięki ubezpieczeniu uzyskasz również środki finansowe w przypadku zniszczenia sprzętów domowych. Concordia Plus zapewnia ochronę w sytuacjach związanych z OC w życiu prywatnym, a także w wyniku NNW oraz Ochronę Prawną.

Concordia Plus to idealny pakiet ubezpieczeń dla Twojego domu, mieszkania.

Concordia DOM

Concordia Ubezpieczenie Dom

Dom, mieszkanie to „przystań”, do której powracamy każdego dnia, to spełnienie marzeń o bezpieczeństwie rodzinnym cieple. Dlatego warto zadbać o polisę i otoczyć ochroną już dziś, to co najważniejsze.

Kilka minut Twojego czasu w zamian zasolidne bezpieczeństwo finansowe Twoje i Twojej rodziny

Życie Plus Klienta Banku

Concordia Ubezpieczenie Życie Plus

 

Życie Plus Klienta Banku to ubezpieczenie na życie promujące profilaktykę zdrowotną, czyli przeprowadzanie regularnych badań. Concordia doceniając taką postawę wypłaci Ci wyższe świadczenia w przypadku wystąpienia chorób.

Zakres ubezpieczenia, proponowany do tej pory w ofercie ubezpieczeń pracowniczych, teraz dostępny jest także dla Ciebie.

NNW Indywidualne

indywidualny_nnw

 

NNW Indywidualne to ubezpieczenie chroniące Ciebie i Twoich bliskich w każdym miejscu i czasie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Masz możliwość ubezpieczenia się w jednym z najszerszych zakresów dostępnych na rynku.

Życie Komfort

Concordia Ubezpieczenie Życie Komfort

Przyszłość ciężko przewidzieć – to fakt. Można jednak uczynić ją spokojniejszą poprzez rozsądne gromadzenie kapitału. Wizja podjęcia studiów przez Twoje dzieci, spokojna emerytura – o to nie musisz się martwić, jeśli wybierzesz ubezpieczenie Życie Kapitał. To optymalny sposób na realizowanie odległych w czasie celów.

Turysta

Ubezpieczenie Concordia Turysta

 

Concordia Turysta to ubezpieczenie majątkowe, dzięki któremu Ty i Twoi pracownicy, możecie podróżować spokojnie, nie martwiąc się o ewentualne wypadki za granicą. Ubezpieczony jest również Wasz bagaż i odpowiedzialność cywilna.

Concordia Turysta to poczucie bezpieczeństwa i gwarancja pomocy podczas podróży.