Niezliczona ilość prezentów w postaci klocków, kocyków i gier planszowych trafiła,  za pośrednictwem Banku do wągrowieckiego szpitala. Prezenty to dar serca od Gości biorących udział w obchodach Jubileuszu 150 lecia istnienia Banku, którzy zamiast symbolicznego kwiatka przynosili właśnie takie pakunki.  Pomysł zrodził się w sercach Bankowców i był z radością przyjęty przez przybyłych na uroczystość Gości.

Symboliczne przekazanie prezentów na ręce Dyrektora tutejszego szpitala Pana Przemysława Burego miało miejsce w dniu 22.08.2017 r. Jak sami mogliśmy się przekonać, zabawki trafiły na Oddział dziecięcy, którego kierującym jest Pan doktor Adam Pezacki. Pokoik zabaw dla dzieci „dawno nie widział” tylu zabawek.

Pałucki Bank Spółdzielczy w Wągrowcu reprezentowany był przez Zarząd Banku w pełnym składzie a także pracowników Zespołu Marketingu i Produktów Bankowych, Izę Piechocką i Darka Koczorowskiego, którzy byli pomysłodawcami tak szczytnej akcji i zapewne ogromnego uśmiechu na ustach dzieci.

Była to chyba nie ostatnia wizyta w szpitalu, bo prezenty od nieobecnych na uroczystości Gości ciągle dostarczane są do Banku,  a może to i dobrze, by przy okazji wizyt  zainteresować dyrekcję szpitala naszą 150 letnią historią.