Pałucki Bank Spółdzielczy w Wągrowcu aktywnie włączył się we wspieranie imprez organizowanych z okazji Dnia Dziecka na lokalnym terenie. Wsparcie finansowe festynów organizowanych przez Szkoły i Rady Rodziców, aktywny udział pracowników Banku w tych imprezach oraz drobne upominki i świąteczny wystrój placówek Banku, to tylko niektóre z przykładów.

Kolorowe wiatraczki, baloniki, słodycze i gadżety, towarzyszyły dzieciom w  dniu 1 czerwca w Oddziale Banku w Wągrowcu.  Mali Klienci są dla naszego Banku szczególnie ważni, czego dowodem jest rosnąca liczba szkół w Programie SKO, udział tych szkół w konkursach i kampaniach  organizowanych przez  nasz Bank, SGB, KZBS oraz produkty, takie jak Novum -13 czy rachunki dla najmłodszych.

Z kolei pracownicy Oddziału Banku w Gołańczy gościli na festynie zorganizowanym przez Zespół Szkół w Gołańczy. Spotkanie było formą promocji Banku, okazją do poznania przyszłych klientów i ich rodziców, a także przykładem dobrej współpracy z lokalną społecznością pedagogiczną.

Zespół Szkół Wapnie obchodził Dzień Dziecka „śpiewająco”. W ramach konkursu piosenki Ireny Jarockiej , nie tylko śpiewano ale również zbierano pieniążki na rewitalizację pomieszczeń szkoły. W inicjatywę włączył się także Bank, fundując na ten cel swoją cegiełkę. Pracownicy Banku Oddział w Damasławku w osobach Pani Dyrektor Elżbiety Bugaj-Lichańskiej oraz pracownic Agnieszki Walczak i Izabeli Kolińskiej, raczyły dzieciaków słodkościami, a rodzice mogli zapoznać się z najnowszą jubileuszowa ofertą Banku.