Dni Ziemi Gołanieckiej to cykl imprez organizowanych corocznie przez Gołaniecki Ośrodek Kultury na terenie Miasta i Gminy Gołańcz. W ramach programu imprezy, przypadającej na dzień 23 czerwca 2017 r. „Kasztelanka z Gołanieckiego Zamku”, znalazły się m.in. pokazy walk rycerskich, wyrabianie naczyń z gliny, puszczanie wianków świętojańskich oraz taniec z ogniem na tle gołanieckiego zamku.
W  cykl obchodów  Dni Ziemi Gołanieckiej, jako główny sponsor jednej z  imprez pt.„ Wakacyjny konkurs z nagrodami dla młodzieży”,   wpisuje się  Pałucki Bank Spółdzielczy w Wągrowcu.  W ramach konkursu, Bank ufundował główna nagrodę w postaci młodzieżowego roweru.  Wręczenia nagrody dokonał Dyrektor Oddziału w Gołańczy Pan Przemysław Michalak. W Noc Świętego Jana na gołanieckiej polanie, w scenerię  toczących się pokazów i bitew, wpisany był  balon firmowy Banku z logo SGB.

„Kasztelanka z Gołanieckiego Zamku”, to impreza, która już na stałe zadomowiła się  w kalendarium imprez promowanych przez Pałucki Bank Spółdzielczy w Wągrowcu. Dodatkowo impreza ta organizowana jest w okresie, kiedy pracownicy i klienci Banku włączają się aktywnie  w świętowanie obchodów Dnia Spółdzielczości, co czyni ją  tym bardziej chętnie odwiedzaną przez lokalną społeczność.