Regionalne i Towarzyskie Zawody Konne w skokach przez przeszkody organizowane od lat przez Klub Jeździecki Sokół Damasławek, to wydarzenie gwarantujące wiele emocji
i niepowtarzalnych wrażeń.Tradycyjnie w okresie wakacyjnym na terenie kompleksu sportowego „Sokół” w Damasławku pojawią się wyborowi jeźdźcy i piękne konie. W imprezie uczestniczą hodowcy i mistrzowie w jeździectwie z całego kraju. Imprezie, organizowanej w dniach od 07-08.07 towarzyszył rozgrywany już po raz XVI Memoriał Angeliki Jach, ku czci przedwcześnie zmarłej wspaniałej zawodniczki miejscowego klubu, która wracając do domu z treningu tuż przed zawodami uległa śmiertelnemu wypadkowi samochodowemu. W programie pokaz kaskaderki konnej, pony games, czyli dzieciaki na kucach oraz zawody towarzyskie.

Pałucki Bank Spółdzielczy w Wągrowcu był fundatorem pucharu w ramach jednej z kategorii zawodów towarzyskich organizowanych w dniu 08.07.2018 r. Nagrodę w imieniu Zarządu Banku wręczył Pan Tomasz Wałowski – Wiceprezes Zarządu.

Z kolei stoisko reklamowe Banku przyciągało uwagę dzieci kolorowymi balonikami
i słodkościami. Zainteresowanym rodzicom pomocą służyli pracownicy PBS w Wągrowcu Oddział w Damasławku. W tle wyróżniał się balon banku, gdzie eksponowane było logo PBS w Wągrowcu i Grupy SGB. Bank reprezentowany był przez Panie Martę Felsman i Tatianę Kwiatkowską.