Dnia 5 kwietnia br. Pałucki Bank Spółdzielczy w Wągrowcu gościł grupę dzieci z Przedszkola nr 6 w Wągrowcu „Czerwony Kapturek”.

Dzieci przywitane zostały przez przedstawicieli Zarządu Banku. Potem grupą zaopiekowała się Pani Halina Nowak, Dyrektor Oddziału w Wągrowcu, która była pomysłodawcą i gospodynią  spotkania. Mali goście zwiedzili salę operacyjną i ważniejsze pomieszczenia w Banku. Nie lada gratką był możliwość zajrzenia do pokoju Prezesa i pozostałych Członków Zarządu. Przy słodkim poczęstunku dzieci dowiedziały się o produkcie „Bankowość dla najmłodszych”.  Bankowość dla najmłodszych jest nową funkcjonalnością systemu Internet Banking. W ramach rachunku rodzica pozwala dzieciom gromadzić oszczędności w elektronicznych skarbonkach zarządzanych poprzez aplikację Novum-13 instalowaną na urządzeniach mobilnych (telefony typu smartfon lub tablety). Wyczekiwanym punktem spotkania było rozstrzygnięto konkursu rysunkowego „Pałucki Bank Spółdzielczy w Wągrowcu w oczach dziecka”, w ramach którego przewidziano atrakcyjne nagrody.

Na koniec dzieci dostały drobne upominki, bo wszyscy mali klienci byli tak naprawdę zwycięzcami.  Spotkanie sprawiło wszystkim dużo radości i zadowolenia.