Szanowni Państwo,

z całą stanowczością podkreślamy, że sytuacja związana z konfliktem wojennym w Ukrainie pozostaje bez wpływu na działalność Pałuckiego Banku Spółdzielczego w Wągrowcu.

Jednocześnie informujemy, że nie ma żadnych zagrożeń dla bezpieczeństwa depozytów naszych klientów, płynności operacji finansowych, obsługi płatności, działalności bankomatów i funkcjonowania bankowości elektronicznej zarówno internetowej jak i mobilnej.

Zarząd Pałuckiego Banku Spółdzielczego w Wągrowcu zapewnia również, że sytuacja ekonomiczna banku pozostaje na poziomie gwarantującym swobodną i niezakłóconą działalność biznesową.

Dotyczy to także funkcjonowania systemu bezpieczeństwa i ochrony przed najbardziej zaawansowanymi atakami cyberprzestępców.

Tak jak zawsze dokładamy wszelkich starań, aby obsługa naszych klientów była profesjonalna, a przede wszystkim bezpieczna.

Przypominamy również, że środki deponowane w naszym banku są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny (BFG) do kwoty 100 tys. euro, niezależnie od liczby rachunków posiadanych przez klienta w banku.